Kalendarz adwentowy z minerałami 2023

Kalendarz adwentowy z minerałami to wyjątkowy pomysł na prezent dla miłośnika i miłośniczki kryształów, minerałów, biżuterii z kamieni.
W sklepie internetowym pojawiły się już nowe geologiczne kalendarze adwentowe. Każdy kalendarz zawiera 25 ponumerowanych okienek, a w każdym z nich kryją się oryginalne skarby geologiczne. Każdy okaz jest podpisany (nazwa i lokalizacja), dzięki czemu kalendarz ma duże walory edukacyjne. W kalendarzu znajdą się minerały surowe i polerowane takie jak ametyst, kryształ górski, agat, selenit, fluoryt, rubin, piryt, tygrysie oko, obsydian i wiele innych. Nie zabrakło również skamieniałości, a wśród nich jest ząb rekina i skamieniałe muszle. Autentyczność minerałów i skamieniałości potwierdzona przez dyplomowanego geologa – mineraloga i petrografa mgr Piotra Gut.
Idealny pomysł na edukacyjny prezent na Mikołajki który umili oczekiwanie na Boże Narodzenie.
Dla miłośniczek biżuterii z kamieni przygotowaliśmy w tym roku specjalny kalendarz!!! W kalendarzu znajdą się wisiorki, bransoletki, breloczki, pierścionek, rzemyki. Wśród kamieni znajduje się ametyst, kwarc z rutylem, kryształ górski, czarny turmalin, piryt, sodalit jaspis i wiele innych.
Kalendarze do nabycia w sklepie internetowym www.Sklep.GeoGut.pl

kalendarze adwentowe * naturalne minerały, kamienie * Sklep internetowy GeoGut