Rabat na biżuterię i minerały z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

Zbliża się dzień, w którym każdy chce obdarować swoich Dziadków. Warto pomyśleć o wartościowym upominku z naturalnych minerałów. My również chcemy obdarować wszystkich Seniorów, więc prezentujemy Wam rabat 10% do wyboru – na minerały lub biżuterię. Rabaty obowiązują w dniach 9-16 stycznia 2024r.

Zapraszamy na www.sklep.geogut.pl

Szczegóły promocji – rabat na biżuterię i minerały: https://sklep.geogut.pl/pl/i/DODATKOWE-PROMOCJE/15

Kalendarz adwentowy z minerałami 2023

Kalendarz adwentowy z minerałami to wyjątkowy pomysł na prezent dla miłośnika i miłośniczki kryształów, minerałów, biżuterii z kamieni.
W sklepie internetowym pojawiły się już nowe geologiczne kalendarze adwentowe. Każdy kalendarz zawiera 25 ponumerowanych okienek, a w każdym z nich kryją się oryginalne skarby geologiczne. Każdy okaz jest podpisany (nazwa i lokalizacja), dzięki czemu kalendarz ma duże walory edukacyjne. W kalendarzu znajdą się minerały surowe i polerowane takie jak ametyst, kryształ górski, agat, selenit, fluoryt, rubin, piryt, tygrysie oko, obsydian i wiele innych. Nie zabrakło również skamieniałości, a wśród nich jest ząb rekina i skamieniałe muszle. Autentyczność minerałów i skamieniałości potwierdzona przez dyplomowanego geologa – mineraloga i petrografa mgr Piotra Gut.
Idealny pomysł na edukacyjny prezent na Mikołajki który umili oczekiwanie na Boże Narodzenie.
Dla miłośniczek biżuterii z kamieni przygotowaliśmy w tym roku specjalny kalendarz!!! W kalendarzu znajdą się wisiorki, bransoletki, breloczki, pierścionek, rzemyki. Wśród kamieni znajduje się ametyst, kwarc z rutylem, kryształ górski, czarny turmalin, piryt, sodalit jaspis i wiele innych.
Kalendarze do nabycia w sklepie internetowym www.Sklep.GeoGut.pl

kalendarze adwentowe * naturalne minerały, kamienie * Sklep internetowy GeoGut

Malachit i chryzokola

Jesteśmy po nowej dostawie minerałów. Oferta wzbogaciła się o nową kolekcję okazów z Konga a wśród nich malachit i chryzokola. Dostępne są okazy surowe i polerowane. Na uwagę zasługują ręcznie polerowane w finezyjne kształty okazy chryzokoli z malachitem oraz dwustronnie polerowane plastry malachitu. Kolekcja jest wystawiona w sklepie stacjonarnym Kuźnia Alchemiczna oraz w sklepie internetowym GeoGut.

Serdecznie zapraszamy!!!

Majówka z minerałami


Jeśli majówka z minerałami to tylko w Kuźni Alchemicznej GeoGut w Katach Bystrzyckich. Serdecznie zapraszamy w dniach 1-3 maja w godzinach 10.00 – 16.00

Kiermasz świąteczny 2022

Zapraszamy na kiermasz Świąteczny w sklepie internetowym GeoGut. Na kiermaszu można znaleźć sympatyczne upominki na Mikołajki lub prezenty na Święta. Polecamy ręcznie plecione metodą makramy bransoletki z motywami świątecznymi. W kolekcji zimowej znalazły się również świąteczne breloczki i zakładki do książek. Są również magiczne zestawy z minerałami, ziołami i kadzidłami.

Wśród nowości są kalendarze adwentowe z minerałami, kamieniami szlachetnymi i skamieniałościami.

Te wyjątkowe kalendarze do odliczania dni adwentu to idealny prezent dla dorosłych i dzieci.
Każdy kalendarz zawiera 25 ponumerowanych okienek, a w każdym z nich kryją się oryginalne skarby geologiczne. Każdy okaz jest podpisany (nazwa i lokalizacja), dzięki czemu kalendarz ma duże walory edukacyjne. W kalendarzu znajdą się minerały surowe i polerowane takie jak ametyst, kryształ górski, agat, selenit, fluoryt, rubin, piryt, tygrysie oko, dumortieryt i wiele innych. Nie zabrakło również skamieniałości, a wśród nich jest amonit, skamieniałe muszle, czy ząb rekina.
Idealny pomysł na edukacyjny prezent na Mikołajki który umili oczekiwanie na Boże Narodzenie.

Geoedukacja – wirtualne muzeum

Trwają prace nad przeniesień naszego wirtualnego muzeum minerałów i skamieniałości. Galeria Geoedukacja.pl będzie teraz dostępna jako Wirtualne muzeum minerałów – GEOEDUKACJA minerałów – Geogut.pl

Geoedukacja – wirtualne muzeum to zbiór fotografii naszego autorstwa. W galerii znajdą się minerały z całego świata, minerały z klasycznych polskich lokalizacji, skamieniałości i zdjęcia z wypraw. Przydatną częścią dla studentów geologii będzie dział petrografia, gdzie będziemy zamieszczać zdjęcia okazów petrograficznych. Muzeum będzie stale uzupełniane, więc zachęcamy do zaglądania.

Nowa kolekcja minerałów z Polski

W sklepie internetowym www.Sklep.GeoGut.pl pojawiła się nowa kolekcja okazów z Polski.

Wśród nowości znalazły się okazy agatów, ametystów, kwarców z wrostkami goethytu i jaspisów z Suszyny koło Kłodzka, polery ametystu z kwarcem z Kwietnik, chryzoprazy ze Szklar. Nie zabrakło również okazów agatów z Nowego Kościoła, aragonitów naciekowych z Laskowej, różowych barytów z Wiśniówki Wielkiej i kryształów muskowitu z pegmatytów z Gór Sowich. Na uwagę zasługują piękne okazy kryształów galeny z Trzebionki i szczotki kalcytu z Gór Świętokrzyskich. Wśród ciekawostek znalazł się okaz turkusu (Pustków Wilczkowski), hialit na nefrycie (Jordanów) i mottramit (Kletno).

Całą kolekcję można oglądać w sklepie internetowym GeoGut>>>